Професіональна Футбольна Ліга України

У грудні 2011-го команду покинув Віталій Кварцяний, який відкрив масу українських і не тільки талантів, і з яким асоціювалися успіхи луцького футболу. Втім, під керівництвом видатного в минулому динамівця “Волинь” не змогла вийти на новий рівень, тож команду знову прийняв Кварцяний. Хто знає, як склався б сьогоднішній матч, не поведи “Волинь” в рахунку вже на п’ятій хвилині. Зароблений Коломойцем пенальті (класний пас з глибини вивів форварда в штрафну, де він і був збитий) допоміг господарям відкрити рахунок, що серйозно полегшило їм життя. Він же ще в першому таймі міг додавати в скарбничку досягнень і гольову передачу, але Чачуа забити не зміг. Відзначити варто дії Француза, який вибив м’яч з лінії воріт.

волинь луцьк

Роман Максимюк, який виступав за Динамо, Зеніт, Дніпро та інші клуби, розповів про свою ігрову залежність, через яку втратив усе. Всі права на матеріали, що знаходяться на сайті www.ua-football.com охороняються відповідно до законодавства України. За рівної боротьби, мінімально туризм в україні поступаємось у Луцьку. У порівнянні з першим туром у складі хмельничан відбулась одна заміна, замість Віталія Каверіна в… Копіювання матеріалів можливе тільки при наявності прямого посилання на оригінал. Для того, щоб залишити відгук на нашому сайті авторизуйся.

Помилка

У 1968 році клуб було передано під опіку нового “спонсора” – “Машзаводу” (згодом – “Луцький автомобільний завод”) і перейменовано у “Торпедо”. Останній сезон у класі “Б” став найкращим для команди. На зимових зборах у Закарпатті “Торпедо” виграло досить престижний в ті часи Кубок Федерації футболу УРСР “Підсніжник”. А у чемпіонаті-70 команда впевнено провела зональні змагання і фінішувала на другому місці. На фінал сил не вистачило і лучани опустилися на 8 сходинку у таблиці. У 1992 році “Волинь” взяла участь у Чемпіонаті вже Незалежної України серед команди Вищої ліги, і посіла п’яте місце у другій підгрупі.

  • Ще перед стартом сезону фахівці відзначали “Волинь”, як одного з головних претендентів на вихід до вищої ліги, адже у команді зібралося багато кваліфікованих та досвідчених гравців.
  • Для того, щоб залишити відгук на нашому сайті авторизуйся.
  • Хоча, наприклад, у 1979 році “Торпедо” досить непогано провело перше коло, постійно перебуваючи у десятці кращих.
  • Я дуже дякую нашим вболівальникам, які підтримують в складний час.

У 1972 і 1973 роках, не дивлячись на зміну відомства, лучани перебували серед аутсайдерів. Тому логічною стала зміна тренера – наприкінці 1973 р. На тренерську посаду прийшов Ернест Іванович Кеслер. Йому вдалося покращити справи команди і підняти її на 19 місце, а у наступному сезоні – на дев’яте. Ще перед стартом сезону фахівці відзначали “Волинь”, як одного з головних претендентів на вихід до вищої ліги, адже у команді зібралося багато кваліфікованих та досвідчених гравців.